| bogdanelfight a întrebat:

Cum as putea transfera bani de telefon pe telefonul altei persoane? dau funda promit

Răspuns Câştigător
| AlexaGabriela a răspuns:

Simplu...
1. Apeleaza *100#
2. Da-i la ''Transper credit"
3.Alegi suma dorita
4.Introduci nr. de telefon
5. Si dai confirmare
Succes!

9 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Nu e adevarat!

suna la *100# si scrie la raspuns 7sau 5 cat e unde sscrie "transfer" apoi iti va scrie sa dai ok si in final scrii numarul de telefon al persoanei si suma care vrei sa o transferi! sper ca te-am ajutat!

| AlexaGabriela a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Da... ce am zis gresit!
x-( x-(
I-am dat pasi mai detaliati!

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru AlexaGabriela):

Scuze nu la tine ma refeream la cei de mai sus care spuneau ca nu se poate! deci nu la tine! numai bine!:*

| AlexaGabriela a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Bn!(era si un mod de a ma verifica)
Alexa*

| Crissssssss a răspuns:

Daca ai mai multi de 5 euro pe telefon ii poti trimite daca Nu nu ii poti trimite iti spun mai tarziu cum sa trimiti dar mai intai raspunde-mi la prima intrebare

| mixxjim a răspuns:

Poti sa faci asta daca ai abonament si numai in aceeasi retea. nu ai spus in ce retea esti? in principiu sunand la relatii cu clientii si urmaresti meniul pina ajungi la reincarcare. succes!

| bogdanelfight explică:

MiNNim si Alexa sunt castigatorii. Nustiu la care sa dau funda

| bogdanelfight explică:

Scuze dar Alexa a explicat mai pe intelesul meu.