| radioboy a întrebat:

Cum fac sa gasesc un anumit cuvant pe o pagina? gen scriu cuvantul casa si mi-l gaseste pe pagina respectiva...

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

CTRL + F apare o caseta unde tastezi cuvantul dorit si apoi dai enter

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai apesi simultan tastele ctrl si F...o sa iti apara o casuta sus in dreapta si scrii acolo cuv dorit si calculatorul ti-l cauta in textwinking
funda/

| Papusha1 a răspuns:

Ctrl+F si in partea dreapta a paginii apare un cimp unde scrii cuvintul si ti-l evedintiaza in textul de pe pagina.

| GiGiMan a răspuns:

Ti apasat pe CTRL si apoi apesi F si scrie cuvantul respectiv... Funda?happy