| lungu_9212 a întrebat:

Cum o duce lumea in Spania? Dar nu ma refer la romani plecati acolo. La spanioli ma refer. Adica au bani mai multi ca in romania si isi permit mai multe lucruri? Exemple ar fi masini scumpe, lumea sa nu aiba probleme cu banii, scoli bine dotate si sosele calumea etc. Au asa ceva fata de romania majoritatea populatiei?

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Chiar asa au drumuri super(nu poti sa i_ti imaginezi pana nu vezi), case cu 3-4 etaje,masini de ultima generatie,bani de vacante, scoli dotate, asta nu inseamna ca toti dar aproape toti.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bigelcid a răspuns:

Masini scumpe.laughing. unii da, unii nu, in orice caz se traieste mai bine decat la noi.mai ales in Catalunya (regiunea unde e Barcelona)