| EmiiLoveYou a întrebat:

Cum pot adauga un thumbnail pe YouTube?

7 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Nu poti adauga daca nu esti partener youtube. Pentru a deveni partener youtube urmeaza pasii acestui video:
https://www.youtube.com/watch?v=7AbGZWt9wG8

| EmiiLoveYou explică (pentru VitalyDeMarco):

Dar nu am atati subscriberi si vizualizari pentru ca sunt la inceput sad

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Atunci trebuie sa mai cresti in vizualizari si subscriberi ca sa poti sa aplici pentru partener, abia apoi vei reusi sa poti schimba tot ceea ce vrei pe acolo.

| EmiiLoveYou explică (pentru VitalyDeMarco):

Ok, mersi happy

| Dxpro a răspuns:

Thumbnail la ce? La video sau "avatar"?
La video, doar editezi si alegi o imagine dintre cele sugerate de Youtube.