| ionut25032002 a întrebat:

Cum pot face cand ma suna cieneva pe telefon sa ii apara lasati un mesaj(vocea aceea)

Răspuns Câştigător
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Iti activezi mesageria vocala de la *100# si dupa aia suni la 555 si iti inregistrezi un mesaj vocal

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Trebuie sa activezi casuta vocala. Nu o sa ii convina nimanui. laughing

| ionut25032002 explică (pentru Minks):

Sti cum se activeaza la cosmote

| Minks a răspuns (pentru ionut25032002):

Vezi aici : http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17610&ns=-10000
Oricum o sa functioneze doar cand telefonul e oprit.

| ionut25032002 explică (pentru ionut25032002):

Dau funda

| valentingb a răspuns:

Activezi mesageria vocala. Apeleaza 555 in orice retea, sau apasa lung tasta 1 a telefonului. Urmareste indicatiile robotului pentru a activa mesageria, pentru a seta intervalul de timp la care va intra (dupa 10 sau dupa 30 de secunde), si pentru a inregistra un mesaj propriu. "Buna, sunt Ionut! Lasa un mesaj si te sun eu".