| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana pe care nu am mai vazut-o de foarte mult? stiu ca este mama unei fetite si singurul lucru pe care il mai stiu este numele lor si data nasterii.
ideea e ca am gasit mai demult pe dc++ un program al politiei in care erau persoanele din bucuresti inregistrate. m-am jucat pe el dar nu era actualizat...ma amuza ca imi arata cnp-ul tuturor adresa completa si data nasterii dar familia mea si a prietenilor mei ne arata vechea adresa...

7 răspunsuri:
| vladimir23 a răspuns:

Incearca la primarie orasului respectiv nu mai stiu la ce anume ghiseu dar parca relatii cu clientii parca pentru ca la primarie sunt inscrisi toate persoanele din acel oras

| scarllet a răspuns:

Pai ai putea sa folosesti programul, sa vezi ce informatii are despre persoana pe care o cauti, si chiar daca e vechea adresa, ai putea sa te duci acolo si sa afli mai multe informatii,
o alta idee ar fi la politie... dar nu stiu cat sunt dispusi sa ajute (poate daca o invinovatesti pe ea de un furt)
o alta idee ar fi sa reiei pasii din trecut...adica a trebuit sa o cunosti cu ajutorul cuiva...
mult succes

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Incearca prin google poate reusesti! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cautat pe google dar nici o sansa... n-am gasit nimic cu numele ei sau al fetitei. m-am gandit ca poate a inscris-o la gradinita, la scoala, ceva...

in programul respectiv nu arata decat persoane din bucuresti si ea a stat in bucuresti o perioada dar s-a nascut in alt oras de aici asa ca nu ma ajuta deloc.

am fost la primaria de unde s-a nascut si nu mai stiu nimic de ea
n-as vrea sa ma duc la politie pentru ca nu-mi pare deloc seriosi, mai mult pierdere de timp...nu sunt in stare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai vreo cunostinta pe la politie, poate sa caute in baza de date si so recunosti dupa poza din buletin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva de genul ce zici tu am vaszut la stirile protv ca ar exista acest site unde ai acces la toate datele unei persoane. bafta

| Roxynutza_Dumitru_1990 a răspuns:

O cheama ragalie maria carmen.strada florilor localitatea domnin jud salaj data nasteri 28 sectembrie 1987