| TheRaul556 a întrebat:

Cum pot sa curat coolerul?
Am un notebook HP pavilion dv8000, dar se tot stinge.Am incercat sa-l desfac dar nu am putut din cauza ca are prea multe surubele stranse bine si nu le pot desface.
As vrea un sfat pentru curatare de cooler.

Răspuns Câştigător
| alexTT a răspuns:

Iti cumperi un spray cu aer comprimat si dai pe coolerul de la procesor prin gaurile alea de aerisire.

| GasBoy a răspuns (pentru alexTT):

Cat costa unul? Si de unde pot sa-l cumpar?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Sufla invers de cum sufla ventilatorul, el a adus scame si praf si la depozitat pe rdiator, tu sufla invers de pe radiator spre ventilator.ai grija ca va fi prf, scame etc.ideal ar fi sa demontezi de poti macar ventilatoru sa poti inlatura si resturile incapatanate dintre aripioarele minuscule..Grija mare!