| DDX99 a întrebat:

Cum sa descarc un yahoo hack si pe ce sait tr sa intru.[dau funda]

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu exista... doar daca-l faci tu. ce vezi tu pe youtube sunt prostii. Sunt keyllogere, care-ti iau tie datele si le da la unii, care apoi iti distrug messu.

| sped999 a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/lHs-2ABT/yahoo_hack.html
e curat l-am scanat online si nu zice nimic de virus

| vladw7w7w7w7w7w7w7 a răspuns:

Daca vrei un hack de yahoo messenger add vlad_bz7@yahoo.com
ce trebuie sa faceti ca sa primiti linkul de unde poti sa il downloadezi?
1. add vlad_bz7@yahoo.com (hackerinsider)
2. sa nu dai buzz. daca dai buzz iei virus
3. sa nu injuri. daca injuri o sa iti sparg idul
4. sa imi spui cine esti si ce vrei.
5. daca respecti regulile o sa primesti un link de download a hack-ului

Atentie!

acest hack nu contine virusi! a fost skanat de 3 ori cu kaspersky bitdefender si nod 32.

bafta la sprt parole!

| vladw7w7w7w7w7w7w7 a răspuns (pentru vladw7w7w7w7w7w7w7):

Ba nu mai dati ma add la vlad_bz7 ca nu va dau nimic... ca nu exista yahoo hack ba...

| vladw7w7w7w7w7w7w7 a răspuns:

Ba nu mai add la vlad_bz7 ca un bou mi-a pus idul aici... oricum nu va dau nici un hack pentru ca nu exista...

| vladw7w7w7w7w7w7w7 a răspuns:

Ba nu mai datia dd ca nu va dau nimic pentru ca nu exista yahoo hack...