| DaFrateEuSunt a întrebat:

Cum trimit in garantie un produs de la Altex? Le-am gasit adresa unde sa o trimit dar nu stiu ce sa fac acum. Nu gasesc niciun site care sa imi spuna cum sa fac.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cred că cel mai bine e sa mergi cu produsul într-un magazin fizic al lor. De preferat magazinul de unde ai cumpărat produsul respectiv!

| Dumitru_Oana_Catalina_1992 a răspuns:

Telefon: 021 / 9196 nr telefon altex, suni si intrebi cum se procedeaza in functie de produsul pe care il detii,
acesta este site-ul:
https://altex.ro/suport-clienti/servicii-garantia-produselor/
Eu am sunat, apoi am dus produsul in magazinul fizic