| nikiminaj a întrebat:

Cum vad daca persoana caruia i-am trimis un mesaj pe mail a citit acest mesaj sau nu? In general, e posibil?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu poti vedea asa ceva! Doar daca-ti raspunde, se subantelege.

| NGheorghe a răspuns:

Tre sa folosesti programe de gestionare de Mail-uri: OutLook sau Thunderbird pentru PC, si Notification4Mail pentru Mac 0S.

Mai exista si programe care functioneaza pentru anumite mail-uri ca de exemplu pentru gmail poti sa folosesti:
http://www.rightinbox.com/

Dar mai cauta pe net... "acknowledgment of receipt " sau "accusé de réception".

Răspuns utilizator avertizat
| Prezidentul a răspuns:

Nu, decat daca ii spui la sfarsit sa iti raspunda sau sa iti confirme primirea...

| ReusxD a răspuns:

Nu se poate.