| Raluutsa a întrebat:

Daca ai abonament pentru RATB mai trebuie sa compostezi?
funda :*

Răspuns Câştigător
| Kr5 a răspuns:

ABONAMENTUL NU TREBUIE VALIDAT OBLIGATORIU eu nu il validez si cand imi cer controlori cardul il verifica si mi-l dau inapoi deci nu mai spuneti ca trebuie ...trebuie daca vrei daca nu nu abonamentu este platit pentru o luna incarcat cu calatori nelimitate il poti da la aparat de 10000000 de ori si nu se consuma deci nu e obligatoriu de validat decat daca vrei sau daca vrei sa vezi pana cand este activ

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Abonamentul este incarcat pe un card "Activ" sau un card "Multiplu"( http://www.ratb.ro/abonamente.php)--- cardul se valideaza la fiecare calatorie --- vezi aici :http://www.ratb.ro/validare-si-consultare-carduri.php

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Trebuie că alfel primeşti amendă.
Pe curând!

| Kr5 a răspuns (pentru PedoBarbie):

ABONAMENTUL NU TREBUIE VALIDAT OBLIGATORIU eu nu il validez si cand imi cer controlori cardul il verifica si mi-l dau inapoi deci nu mai spuneti ca trebuie ...trebuie daca vrei daca nu nu abonamentu este platit pentru o luna incarcat cu calatori nelimitate il poti da la aparat de 10000000 de ori si nu se consuma deci nu e obligatoriu de validat decat daca vrei sau daca vrei sa vezi pana cand este activ

| Kr5 a răspuns:

Daca ai abonament nu decat daca vrei sa iti piuie aparatu sa stresezi babele din ratblaughing daca il reincarci cu calatori da (funda?)