| anonim_4396 a întrebat:

Daca am baut aseara o bere si doua pahare de vin, sunt sanse ca acestea sa fie detecatate intr-un test de urina de peste doua zile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Concentratia maxima de alcool in sange este la o ora dupa ultimul pahar, daca mananci bine s, faci o plimbare lunga si nu ai baut mai mult de 4 pahare de vin, la un interval de 6-7 ore se detecteaza un nivel normal,

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce ai baut aseara - nu prea (dupa 36-48 ore!?!).
Poate se vor detecta acele, ce vei mai bea pana atunci!

assiris
| assiris a răspuns:

Da, cu siguranta. Cind a doua zi trebuie sa faci test de urina, nu trebuie sa consumi seara decit apa plata, nimic colorat sau alcool.

| borsec a răspuns:

Intr-un test de urina de peste doua zile nu se mai detecteaza

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ueme slabe, dar depinde pentru ce vei face testul! Bea multa apa, si fa jogging, sa transpiri, si sa iasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai iese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil