| mojojojo100 a întrebat:

Daca am Wi-Fi pe telefon si il conectez la reteaua de net(romtelecom) o sa platesc mai mult la factura pentru net? (ca sa ma conectez am avut nevoie de parola).

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Platesti aceeasi suma care e configurata in contract. Daca nu ai un router wireless iti cumperi de la un magazin de informatica sau centru comercial si iti vine instructiunile de instalare iar la mobil ii introduci parola care vine afisata sub wireless.