| mojojojo100 a întrebat:

Daca am Wi-Fi pe telefon si il conectez la reteaua de net(romtelecom) o sa platesc mai mult la factura pentru net? (ca sa ma conectez am avut nevoie de parola)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu platesti nici un leu in plus fata de factura. Prin wi-fi te conectezi la orice retea wireless MOKKA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu platesti daca te conectezi la wireless. ce ma distreaza pe mine astia ca tine care isi iau telefon cu "wairles" da sa nu dea vreun leu in plus sa in foloseasca

| mojojojo100 explică (pentru suntserios):

Auzi seriosule continua sa te distrezi ca ai sa vezi tu mai incolo cat de serios o s-o patesti!

| suntserios a răspuns (pentru mojojojo100):

Asta vrea sa fie o amenintare ca nu prea inteleg ce vrei in afara faptului ca nu ai stiut cum sa reactionezi la comentariu meu.