| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Daca ati pusi in situatia sa alegeti intre persoana iubita si cea mai buna prietena ce ati face?(cea mai buna prietena fiind intr-o situatie foarte urata, astfel depinzand de voi din punct de vedere material).

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mоиica a răspuns:

Cea mai buna prietena.
Hai sa ne gandim mai bine...o relatie nu dureaza mai mult de 2 luni (sau chiar mai putin) iar cea mai buna prietena ti-a fost mereu aproape, mereu te-a ajutat si acum e randul tau sa-o ajuti.adica va ajutati reciproc.oh go on
Ma rog.e alegerea ta. Bafta. :*

| Mоиica a răspuns:

Atunci pe amandoi...trebuie sa-ti ajuti si prietena.

| Jurnaldedecembrie explică:

E vorba de o relatie serioasa

| nucă a răspuns:

happy Prietena mea cea mai buna. happy