| GeorgeH17 a întrebat:

Daca comand azi de pe eMAG cam cand ajunge produsul(eu find la 20 km de oras)?

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Daca depui comanda inainte de ora 5 iti ajunge in 24 de ore, daca e dupa mai trebuie sa astepti o zi implus, dar depinde si ce ai comandat, poate depozitul e aproape de tine.Bafta

2 răspunsuri:
| AlexMAV a răspuns:

Va ajunge maine happy. Eu am comandat din Suceava si cred ca sediul e la Bucuresti. Am fost surprins ca a venit asa repede. EMAG NR 1

| AdyYy01 a răspuns:

Intr-o zi, nu conteaza unde te aflii.
Si mai depinde de firma de curierat adica daca iti vine cu Fac Curieru la 9/10 dimineaza iti e la poarta asa ca astept fundita laughing