| ShutUp01 a întrebat:

Daca din a 5-a si pana acum(cls a 7-a) nu stiu mai nimic la matematica(nu mi-a placut niciodata, asa ca n-am invatat) pot recupera totul pana la examenul dintr-a opta daca incep sa iau meditatii si sa invat intens? Sa iau peste 8...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexionita2001 a răspuns:

Da, se poate. Mai ales acum cat esti in vacanta. Iti sugerez asa de inceput sa cauti cateva formule din carte / caiet / culegere si sa ti le notezi pe o foaie. Bazandu-te pe formule si pe exemplele din caiet, poti invata foarte usor si rapid. Poti lua si meditatii daca, consideri ca nu te pricepi.

| Polla_Kriszta_2000 a răspuns:

Sigur ca da