| grigor3 a întrebat:

Daca fac operaie pentru ochi, cam cat m-ar costa? miopie am si dupa operatie e posibil sa am ceva probleme pentru cateva saptamani, luni? sau decat 2-3 zile?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ai putea sa ii contactezi pe cei de aici prin email sau tel: http://www.visionclinic.ro/chirurgie_refractiva

| teroristul520 a răspuns:

Nu stiu cat tear costa dar stiu ca este posibil sa vezi in ceaya cateva saptamani dar nu neaparat ca stinta a evoloat mult si este posibil doar 6-7 ore sa vezi in ceata funda?