| Joker3134 a întrebat:

Dacă faci paguba mai ales ca începător la un loc de munca plătești tu sau cine? Gen te ocupi cu un cuptor si se întâmplă ceva.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Platesti paguba, daca ai facut-o.
Necunoasterea legii sau al meseriei nu te scuteste de raspundere, daca odata te-ai bagat. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru Joker3134):

Fiindca te-ai apucat de o treaba pe care nu l-ai cunoscut, fara sa ceri si sa primesti informatiile necesare sa nu se intample probleme.

Nu tine "logica" romanului: "Ma pricep la toate, dar daca se strica ceva, paguba o va suporta beneficiarul"!
Prostia si domnia COSTA!