| Radandam a întrebat:

Dacă ma duc la un kinetoterapeut și ii spun problema cu osul de la glezna care a rămas mai proeminent, el va știi ce exerciții sa îmi recomande? Va știi dacă este nevoie de un masaj medical?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, mergi la kinetoterapeut si ăla stie exact ce sa ti facă.

| Radandam explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc frumos! Sper ca nu ai dat răspunsul la mișto...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Radandam):

Nu am dat raspunsul la mișto

| KR0NSTADT a răspuns:

Radio Erevan vă răspunde:
dvs. nu de kinetoterapeut aveți nevoie, ci de o internare rapidă la balamuc.

| Onisim10 a răspuns:

Da, Kinoterapeutul te poate ajuta cu exerciții.
Am mai văzut de genul asta, dar și mai grave, in care s-a rezolvat după multe încercări, dar sa reușit.
Acum contează și de ce Kinoterapeut dai.