| TheFeeye a întrebat:

Daca mult din local disk C ' Documents and Settings' in local disk E, si sterg 'Documents and Settings' din C, ce se poate intampla? Caci C-ul are aproape toata memoria folosita, si imi indica ce ocupa mai multa memorie ( Documents and Settings ).

Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Manuel24 a răspuns:

Sa nu stergi nimic alea de iti incarca memoria aiurea is de pe net iti creste memoria si daca te uiti la un clip pe youtube eu folosesc Ccleaner cand nu mai am loc dau pe el si imi sterge tot ce nu e folositor

1 răspuns:
| Manuel24 a răspuns:

Nu sterge nimic alea sunt de pe net si cand urmaresti un clip pe youtube iti maic reste foarte putin memoria deci nu sterge nimic! Iati Ccleaner si ala iti sterge din C tot ce nu ai nevoie si iti face loc! eu asa fac! Funda?