| TheFeeye a întrebat:

Daca mult din local disk C ' Documents and Settings' in local disk D, si sterg 'Documents and Settings' din C, ce se poate intampla? Caci C-ul are aproape toata memoria folosita, si imi indica ce ocupa mai multa memorie ( Documents and Settings ).

Dau funda, multumesc big grin.

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai nu e bine sa stergi document and settings pentru ca akl se baga aproape toate documentele (cele mai multe de la jocuri) se bag deci nu prea este bine sa stergi documents and setiings chiar daca copiezi documentele din el in D bftwinking

1 răspuns:
| ionutz03 a răspuns:

Nu se intampla nimic, se mai elibereaza din disk C:, documentele de sistem si program files nu prea e ok sa le muti in rest e ok