| Mirruna a întrebat:

Daca sunt in romtelecom de pe cosmote, folosesc minutele din retea sau cele nationale? si invers? eu stiam ca pana pe 31.01 sunt valabile thinking

Răspuns Câştigător
| KaTtY a răspuns:

Poti suna in romtelecom cu minutele din cosmote pana pe 31. 03

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Sun sau sunt! daca esti in cosmote si suni pe fix, folosesti minutele nationale

| Gumitsăă a răspuns:

Pe cele nationale

| denisssa a răspuns:

Daca suni de pe cosmote pe romtelecom consumi minutele din retea dar doar pana la 31. 03 eu asa stiu. Dar de ce nu trimiti mesaj la 1515 si la sfarsitul mesajului iti spune. Am impresia ca data difera de la persoana la persoana.
Sper ca te-am ajutathappy

| Rawwr a răspuns:

Pai.si eu sunt pe cosmote si daca suni pe romtelecom folosesti minutele din retea.
Eu asa stiampuppy dog eyesbatting eyelashes