| PinkPoison a întrebat:

Daca ti se strica cartela de Orange PrePay ti'o schimba la OrangeShop?

***uite care'i treaba, incercam sa trimit un SMS si imi tot dadea "message not sent - try again" si dai si dai si nimic, mentionez ca aveam retea atunci, inchid telefonul, astept, il deschid, incerc din nou, nimic, incerc sa sun, ocupat, incerc sa sun la 222 nimic si retea inca aveam, inchid din nou telefonul, astep, il deschid si acum retea ioc, incerc alt sim sa vad daca nu e de la telefon, merge fara probleme, incerc din nou sim'ul orange, la fel ca inainte...***

Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| coopilluu a răspuns:

Da ti-o schimba... ca si mie mi-am schimbat-o si nu am platit nimic... doar a trebuit sa astept pana ce mi-a copiat contactele de pe cartela veche pe cea noua... fundita!?!

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Ti-o va schimba

| danteluta a răspuns:

Da iti schimba cartela, numai sa ai rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.si mie mi s-a intamplat chiar azi asta...sadsad