| diego95 a întrebat:

Daca va rog sa-mi spuneti si mie cum trimit credit sau minute de pe un telefon de abonament pe un telefon cu cartela in reteaua Orange.Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca abonamentul tau este pe Orange si vrei sa trimiti la altcineva care este pe Orange suni la *100# si dai optiunea 6 apoi optiunea 4 apoi optiunea 1 dupa care dai optiunea 2 dupa aceea te descurci ca eu nu mai stiu ca mai departe nu ma lasa sa trec deoarece nu am suficient crediti >:fundizsa?

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Apelezi servicul *100#, Credit, transer credit si mai departe urmezi instructiunile (cu nr celui caruia transferi, valoarea transferului etc). Costul iti va aparea pe urmat factura. Papa

| Mihaitsa22 a răspuns:

Credit de la abonament pe cartela, in Orange poti transfera incercand cu *100#...si de acolo urmezi instructiunile.Succes

| aleCsandrra a răspuns:

Pai nu se poaet ca daca ai abonement pe cosmote de exemplu nu poti sa la transferi pe Orange ca ai abonament dar daca asa poti sa te retragi de le abonament de pa alta retea sh sa iti faci pe reteaua Orangewinking.