| Madakid a întrebat:

De ce cand vreau sa postez un raspuns imi apare asta,, Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici ". Si am dat click pe ce mi-au trimis in email sad de mai multe ori! Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La "Contact" trimite un mesaj cu problema care o ai si adminii iti vor da un mesaj/email inapoi cu instructiuni pentru a remedia problema.
Alta metoda ar fi sa trimiti o cerere la email-ul raluca. diaconu@tree.ro
O zi buna!

1 răspuns:
| Stefania_3298 a răspuns:

Mai asteapta o zi.asa mi s-a intamplat si mie.si daca nu merge nici atunci da pe log-out si intra din nou.