| Laviniaa a întrebat:

Dau admitere la facultatea de medicina din Constanta peste o saptamana si sunt foarte curioasa cum vor fi grilele.Am downloadad toate exemplarele de pe site-ul facultatii, dar as vrea sa stiu de la cineva care a dat deja admiterea daca intrebarile vor fi chiar atat de 'stufoase' ca cele de pe site.

1 răspuns:
| andreearotaru a răspuns:

Buna si eu dau admitere la umf Ct. Ai facut rost cumva de subiectul din 2011. Eu am dat anul trecut la Davila si acum incerc si la Ct. Te rog daca ai inf. sau intrebari nu ezita sa discutam. Mersi happy