| anonim_4396 a întrebat:

Dau cont Metin2Fun cu 4 caractere lvl 95 toate (2 war-unul mental si unul arma, un ninja pe lama si un sura)...il dau pe un steam cs 1.6 cu licenta. Daca ceva dati mesaj!
Lasati - va id daca doriti

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Nu poti compara metin si counterstrike, amandouo sunt jocuri proaste.Si vinderea/schimbarea unor conturi mi se pare foarte prostesc! Sunteti niste idioti. Cu tot respectul va *** in gura

| m3zzzu a răspuns (pentru TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet):

Pot sa te numesc cel mai mare " COCALAR "

Nu stii ca gusturile nu se discuta?

Ia si fa-ti l*ba in continuare, nu cred ca ai mai mult de 11 ani.