| Alsodrfegnha a întrebat:

De 2 zile telefonul meu nu imi mai citeste cardul de memorie. Am incercat sa-l bag in alt telefon si in laptop insa nici asa nu se intampla nimic bun. Nu merge nici macar reformatat. Ce vreau eu sa stiu e de ce nu mi-l citeste si daca este vreo solutie sa-l "repar". Multumesc anticipat happy

P.S.: E KINGMAX de 2 GB.

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Vina e cardul. cumpara-ti altul ca nu e scump

| Alsodrfegnha explică (pentru vangaelis):

M-am gandit si eu sa-mi iau altul insa speram sa recuperez tot ce am pe el.

| psycho771 a răspuns (pentru Alsodrfegnha):

Da, stiu, ala e cel mai trist lucru cand ti se strica un astfel de obiect, ca nu poti recupera chestiile personale stocate sad

| vangaelis a răspuns:

Stii ca cardurile de memorie au un butonas in lateral prin care se blocheaza? ia vezi poate este blocat si nu poti opera pe el.

| psycho771 a răspuns:

Nu cred ca mai merge reparat. l-ai udat?