| Cristian_Capitanoiu_2000 a întrebat:

De ce acte am nevoie pentru un transfer dintr-un liceu in altul? Si de unde le pot lua?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru a te transfera de la un liceu la altul ai nevoie de un singur act : o cerere de transfer care sa fie aprobata de catre Consiliului de administratie al liceului la care doresti transferul.

| Violleta2022 a răspuns:

Intai mergi la liceul unde doresti sa te transferi si vorbeste cu directorul liceului daca ti se permite transferul.
Daca da, mergi la secretariatul aceluiasi liceu si ceri lista cu tot ce trebuie sa le prezinti la transfer.