| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

De ce exista violenta?(parerea voastra nu,, a internetului") happy

Răspuns Câştigător
| TheStranger a răspuns:

Opinia mea e ca doar oamenii cu probleme psihice folosesc violenta.Cred ca unii oameni aplica violenta deoarece sunt usor enervati si nu prea au rabdare cu cei din jurul lor (sau nu au deloc rabdare).Iar altii cred ca pot rezolva orice doar prin violenta, sau ca asa pot face ca un om sa inteleaga/faca un anumit lucru.Asa cum spunea si Mahatma Gandhi "Violenta este arma celor slabi"... happy

2 răspunsuri:
| Bobbb a răspuns:

De ce exista bunatate? stupida intrebare

| ஐIForgotMyNameஐ explică (pentru Bobbb):

Argumenteaza de ce e stupida, intrebarea ar avea cateva raspunsuri, eu vreau sa stiu parerea lumii...