| Simpluuu a întrebat:

De ce ma trezesc noaptea chiar si de 5 ori pe noapte si de fiecare data imi e sete de beau o cana de apa plina?

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Se poate sa fie din cauza lipsei oxigenului din camera. daca e foarte cald si ti se usuca gura, de asemenea daca mananci foarte multa sare la fel

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Probleme la ficat, du-te si iti fa analize.

| Simpluuu explică:

Am stat internata acum 2 saptamani la spital in cluj timp de 5 zile si mi-am facut tot felul de analize

| rapp2020 a răspuns:

Pai poate nu bei destula apabig grin ziua si corpul tau trebuie hidratat sau nu esti obosita si n-ai ce facebig grin

| uanaony a răspuns:

Ar fi probabil pentru ca mamanci dulce sau condimentat, sau daca nu s-ar putea sa ai glicemia crescuta. Cauta intr-o dimineata sa mergi la o farmacie sa iti ia glicemia, daca e peste 90 ai grija. (sa mergi pe nemancate). Uneori ma trezesc si eu, dar nu asa de des ca tine insa eu am glicemia scazuta, ceea ce nu prea prezintalaughing Oricum ar fi bine sa faci ce ti-am recomandat. Bafta:*