| IoIoana14 a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe messenger imi zice ca e de la internet si mie imi merge netu

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,da un restart la calculator sau reinstaleazăţi mesul, una din două este bună, succes.
O seară plăcută!

| onlyme2851 a răspuns:

Messenger - Connection Preferences - Connect via proxy servers

Citeste mai mult: http://gadict.com/de-ce-nu-merge-messenger-ul-t26603.html#ixzz2D56qDESD

| Sukaru_Marian_1992 a răspuns:

Se poate sa fie din cau za la versiune la mess in cearca sa in stalezi alta