| darckprince a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cand dau sa ma loghez pe messenger zice ca nu imi este connectat netu sau sa intru pe internet explorer si sa dau la tools si internet options.Cine imi poate zice si mie ce trebuie sa fac ca sa imi mearga messengeru si mi-am reinstalat si windosu.

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

Mda multi au problema asta!

fii atent jos in dreapta vezi ora? dai pe ea si seteaza ora si data! obligatoriu anul! 2012!

7 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Disable placa retea/enable si va merge

| vioreltt a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel......Trebuie sa descarci alta versiune de messenger!

| Scolarul12444 a răspuns:

Incearca sa iti faci un cont nou.

| darckprince explică:

Mda mis setate da tot deageaba

| filaret03 a răspuns (pentru darckprince):

Ai selectat ora data? anul? 2012?

| darckprince explică (pentru filaret03):

Da am Selectat

| darckprince explică:

Am luat toate versiunile da deageaba