| Shrek32154 a întrebat:

De ce nu pot descarca shockwave... o versiune de Adobe...
Nu pot juca MULTE jocuri cum ar fi: http://www.jocurile.us/jocuri-cu-masini/Ajut-o-pe-mama.h tml imi cere sa descarc Adobe flash player 12.0.3.133 dau sa se descarce si intotdeauna cand mai e putin se opreste la 99% si sta pana maine asa. Funda
P.s am problema asa de mult timp

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cand iti arata 99% dai pauza si apoi reia descarcarea si apoi o sa vezi ca se face la 100%. De asemenea iti recomand sa iei Adobe flash player, shockwave, etc de pe site-ul oficial adobe.com si nu altele. Succes,

Răspuns utilizator avertizat
| Shrek32154 explică:

Am programul asta in calculator dar nu am versiunea aia care imi cere ala