| love_2123 a întrebat:

De ce nu pot sa-mi activez bluetooh-to la nokia e71
dau sa mi se activeze si zice initializing bluetooh now wait a moment
Ce pot sa fac?
DAu FUNDAA:X
plss ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Vezi ca poate CA deaja esti conectat cu un periferic si poate tu nu stii de el, inchide din setari bluetothul.Umbla la setari si vezi cine are dereptul de a se conecta la tine fara a te intreba )de regula asta o face bluetotul de la calculatoate, telef. cu simbyan, etc
Pas 1:este ceva la soft blocat, incearca un reset rece, scoate brusc bateria fara a deconecta telefonul din buton.
Pas 2big grinaca nu vrea seteaza sa revii la setarile din fabrica
Pas 3:, daca ai ajuns aici inseamna ca trebuie resoftat, treaba costisitoare(50-100 lei) pune in calcul daca se merita in functie de valoarea telefonului.Succes

3 răspunsuri:
| Mariusfreek a răspuns:

Now wait amoment anseamna catrebuie sa astepti un moment timp an care se activeaza bluetooht

| love_2123 explică (pentru Mariusfreek):

Si cat trebuie sa astept? \

| Mariusfreek a răspuns (pentru love_2123):

Nu stiu putin ar trebui sa primesti o notificare ceva