| RaVuL a întrebat:

De ce uneori mi se inampla cand inghit parca inghit foc nu stiu asa arde ceva si incet merge in jos in stomac sau nu stiu unde?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Medic. Control, cat se poate de repede. Sa nu fie cava grav, care sa nu sufere amanare. Pa!

| Allecsandraa a răspuns:

Probabil ai o problema cu stomacu sau pur si simplu ai racit... ar trebui sa te duci la un doctor si vei atunci te vei calma

| sarah_7898 a răspuns:

Ai probleme cu stomacul ai grija ce mananci(de asta ai arsuri)unele alimente nu iti fac bine la stomac