| kar1GaNNN a întrebat:

De unde descarc sigur si fara virusi HyperCam pentru windows xp?

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Acolo scrie ca e compatibil pe Windows 8, eu am Windows 7 si a mers, s-ar putea sa mearga si pe Xp, incearca, daca nu merge o sa iti spuna, sa imi zici daca mai ai vreo problema

11 răspunsuri:
| dan1998 a răspuns:

Http://hypercam.ro.softonic.com/

De aici l-am descarcat si eu si nu are probleme

| kar1GaNNN explică (pentru dan1998):

Asta nu`mi place vreau asta cum arat in imaginea asta asa sa imi apara https://www.google.ro/......ps?/search

| dan1998 a răspuns:

Uite aici versiunea care o vrei

http://www.solveigmm.com/en/products/hypercam/

Dar din pacate e versiune demo si licenta e un pic cam scumpa si l-am descarcat ca sa vad daca merge, e totul ok si l-am si scanat, nu are probleme

| kar1GaNNN explică (pentru dan1998):

Merge pe xp?

| kar1GaNNN explică (pentru dan1998):

Mersi merge!

| dan1998 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Cu placere happy

| dan1998 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Acolo scrie ca e compatibil pe Windows 8, eu am Windows 7 si a mers, s-ar putea sa mearga si pe Xp, incearca, daca nu merge o sa iti spuna, sa imi zici daca mai ai vreo problema

| Junior_Hash_1995 a răspuns:

Descarca dupa site-ul official.

| savavaniusha1998 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
la mine se scoate mereu fara virusi

| kar1GaNNN explică (pentru savavaniusha1998):

Ofticatule sau ofticato de ce imi dai site-uri cu virusi, crezi ca nu`s protejat de un antivirus laughing. Inseamna ca ai pc varza daca acolo nu`s virusi. rolling on the floor