| CezaraEM a întrebat:

Buna!

Am instalat acum cateva luni un vista skin luat de pe net, apoi din cauza ca mergea prea greu pc-ul si ma plictisisem de aspectul acestui skin l-am dezinstalat!
Problema este ca el a ramas in pc, adica cand aprind calculatorul cand arata ca se incarca aia Windows...el apare cu aspectul de vista, ca si cum a ramas in pc si cand intru in calculator, jos la bara de START arata in genul vista, si toate fisierele etc

Ce sa fac ca sa il dezinstalez de tot din pc?

Explicati-mi si mie, dau funda celui mai bun raspuns

Merci :-)

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Revouninstaller pro pentru stergere completa(e free 30 zile)apoi instalezi ce sistem doresti.

| Hevnoraak a răspuns:

Reinstalezi windowsul, cel mai simplu.

| cristi20ilie a răspuns:

Cu programul TuneUp Utilities faci modificarile de rigoare, de acolo pot sa alegi ecranul standard cand iti boot-eaza calculatorul precum sa setezi si tema defaultwinking

| LKz a răspuns:

Reinstaleaza windowsul cel mai simplu, sau daca nu poti incerca cu programul ista,, System File Checker,, sau daca nu bagi cu sistemu de operare pe care il deti in prezent si dai repair...multa bafta!