| anonim_4396 a întrebat:

Deci de cativa ani incoace, vara de vara, in urul casei mele roiesc niste viespi mari, cu o portiube a taliei forte subtire si portocalie de care atarna 2 picioare lungi ca naiba
am incercat sa le evit dar intra mereu pe geamuri si mi-e frica sa nu fiu intepat
cine stie ce au in acele alea
imi spune cineva ce-s astea si cum scap de ele?

3 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Nu mai sti sa citesti? thinking
Pai iti spun eu : vezi ca ai gresit categoria. happy
In caz ca nu te-ai indragostit de vispii aia si vrei sa faci ceva cu ei rolling on the floor))

| GizazCraist a răspuns (pentru Madilyn):

Pai viespile alea si-o trag in stup si dupa aia vin peste mine in casa

| Th3RiP a răspuns:

Buna, nu stiu ce sunt dar fa foc si lasa sa iasa fum, fumul le va indeparta