| EmyJail999 a întrebat:

Deci:Poate sunt eu mai greu de cap cu pc-ul dar o sa va intreb ceva:Eu am 256MB de RAMI si intrebarea mea este daca aici unde am incercuit eu sunt ramii...adica ar fi imposibil dar nu stiu sigur! Dupa cum v-am spus sunt mai greu de cap cu pc-ul si as vrea sa imi explicati! Adevarat am facut niste tweaks si settinguri la services etc dar nu stiu sigur...Help si garantez funda! http://img43.imageshack.us/img43/8673/taskmanagerg.png deci?

Răspuns Câştigător
| Rinorac7928 a răspuns:

Deci tu fizic ai 256MB la RAM-i dar calculatorul tau a fost facut sa il vada de 500 astfel incat daca este vreun program mai mare sa nu aiba nici o interdictie chiar daca pc u tau o sa mearga ca o roata sparta cel putin pana ajunge la 500 de MB
Deci da acolo unde ai incercuit tu sunt rami dar sunt rami pe care stie pc u ca ii are nu rami pe care ii ai tu