| Evelinmariaa a întrebat:

Din clasa a 7a ma confrunt cu alopecia. Acum sunt in clasa a 12a si inca am aceasta problema. Am perioade cand problema dipare insa apare iar. Este foarte dificil tinand cont ca sunt fata, si acest aspect este destul de neplăcut. Am fost la multi medici dermatologi, am urmat diverse tratamente, insa isi fac efect doar pentru o scurta perioada dupa care problema reapare. Va rog mult, daca stiti cazuri, sa imi recomandați câteva tratamente care ar putea sa ma ajute!

3 răspunsuri:
| Andreei555555 a răspuns:

În primul rând ce înseamnă "Alopecia"?

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Andreei555555):

Se presupune că ştii când te bagi să răspunzi. Nu ştii, nu răspunzi.

| Andreei555555 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Pei si tu de ce te-ai bagat?