| mioara_3769 a întrebat:

Din greseala am bagat telecomanda in masina de spalat. a stat doar vreo 4 min doar. va mai merge? un sfat ceva...pliss

momentan e la soare la uscat

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

O sa te si ajut dar mai intai:dafuq? ahahahahahahahahahahhaha cum naiba ai reusit s-o bagi la spalat, era murdara?rolling on the floor. acum te ajut:pai cred ca da pentru ca eu am scapat-o intr-un lighean cu apa pentru 1 secunda dar sigur merge nu-ti face griji.dar daca nu dai fuguta la magazin si cumper alta

| mioara_3769 explică (pentru MCRgurl):

Ghinionul...m-am trezit dimineata sa bag lenjeria la spalat...cum naiba a ramas printre nu stiu

4 răspunsuri:
| xPurrffecttx a răspuns:

~.~ Heii`! ~.~ Eu te voi ajuta sper :]. Desigur o sa functionezee :]. Daca a stat doar 4 minute love struck. Multa Baftta`! puppy dog eyes love struck. Funditssa`? puppy dog eyes big hug Te rog puppy dog eyes Am nevoie de Funditssa`! :] puppy dog eyes.

| mioara_3769 explică (pentru xPurrffecttx):

Imi este frica sa nu se fi ars circuitul... avea bateriile in ea

| Dãnilã_Daniel_1980 a răspuns:

Ce s-a intamplat cuu telecomanda a mai mers? Sii prietena mea a facut acelasi lucru si nu mai merge a ta merge?