| ------ a întrebat:

Dintr`o greseala astazi s`a rup acul de la masina de cusut a mamei I don't want to see stiu ca atunci cand v-a vedea sigur iese cu scandal crying. Intrebarea mea e daca acel ac se poate schimba? multumesc

Răspuns Câştigător
| Lady_6501 a răspuns:

Dahee hee
stai linistita
si eu ii faceam d'astea mamei :*

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este bine sa-i spui tu inainte de a descoperi ea. Daca ai rezerve in casa il poti schimba.

| curcubela a răspuns:

Se poate schimba. Precis si mamei tale i s-a intamplat sa i se mai rupa acele in timp ce cosea. Stai linistita ca nu-i mare scofala.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, se poate inlocui.

| ------ explică:

#:-s ce bine

multumesc pentru raspunsuri