| SethEmm a întrebat:

Dupa parerea voastra credeti ca terra a singura planeta cu viata? va-ti spus vreo data intrebarea aceasta? dupa parerea mea e imposibil ca in toata galaxia sa nu exista macar o bacterie sub forma de viata dar cine stie poate ca se va ivi curand acest raspuns

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Pe Europa satelitul lui Jupiter s-a găsit viață

1 răspuns:
| eugenl a răspuns:

Daca sunt asa de avansati ca noi nu ne vom intalni prea curand. Mai asteapta putin si ai sa vezi ca tooate SF-urile vor deveni realitate, dar poate ca nu vor arata chiar asa hidosi