| DaW a întrebat:

E adevarat vine apocalipsa astazi?

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Nu nu e adevarat...si nu cred nici ca in 2012 nu stiu ce meteorit sau nu stiu ce vine spre pamant... Dumnezeu hotaraste cand vine sfarsitul umii si se spune ca atunci cand Dumnezeu va lua decizi aceasta pe cer va aparea semnul Sfintei Cruci

13 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da! e ffff adevarat! vine..., e pe drum.chiar acum am vb la tel cu ea si a spus ca e prinsa in trafic si o sa intarzie cateva ore. fugi ascunde-te!

| Graphee a răspuns:

Bună BeSt,
Numai Dumnezeu ştie când vine sfâşitul acestei lumi. Nici îngerii din cer nu ştiu, şi cei care au inventat 'venirea sfârşitului' au multe de câştigat. Ei o fac doar pentru vânzări a diferite materiale cu acest sfârşit, ba chiar sunt plătiţi pentru a zice asemenea afirmaţii neadevărate.

Baftă!
Vă doresc o zi splendidă...

| BOOBZen a răspuns:

Am vazut la stiri cica pe 21 mai la ora 18:00, dar nu crede prostiile astea,presa exagereaza, si se mai zicea si in anii trecuti ca e apocalipsa in 2000, sau 2006 sau 2008, tie nu ti se pare ca mai traim?

| BOOBZen a răspuns:

Ma rog,fiecare crede ce vrea,eu nu cred,eu te sfatuiesc sa nu crezi in apocalipsa,dar daca tot crezi,fa si tu lucrurile pe care ti le-ai dorit sa le faci, asa, daca tu tot crezi ca vei muri... ceea ce eu nu cred...si nu e adevarat.O haide,e o prostie, n-o sa existe, Niciodata

| MichaelJosephJackson a răspuns:

Nu. Stai linistit! @Daniella, am citit undeva ca va veni in 2016 apoi in alta parte in 2036 apoi in alta parte in 2066. Trageti si voi concluziile. Nu vine nici un sfarsit al lumii insa Media ne controleaza si daca pe un post TV se spune o prostie se va spune si pe celelalte si asa toata lumea va crede. Din asta mai ies tot felul de carti prostesti, filme si cate si mai cate. Ei primesc bani iar noi stam cu frica-n san happy. Sper ca te-ai lamurit. Totul e pentru bani. Nu trebuie sa crezi tot ce se spune la TV. Peace & Love!

| DixieIsCrazy a răspuns:

Nu astazi, cica maine

| AngelTears a răspuns:

Va venii cand va vrea Dumnezeu

| Laviy a răspuns:

Te cam grabestilaughing Maine cica vine. Oricum. Doar D-zeu stie cand o sa vina. Nici un om de stiinta nu poate spune cu exactitate pentru ca Dumnezeu schimba viitoru doar cand pocneste din degete. Niciodata nu stii ce te asteapta a doua zi. Deci traieste clipa ca nu vei sti cand e ultimahappy

| DaW explică:

Ma prinde minorrlaughing mersi pentru rasp

Răspuns utilizator avertizat
| Mozart a răspuns:

Asteapta si vei vedea...intrebarea ta mi se pare penibila.

| shorty93 a răspuns:

Cica vine in 22 mai la 4 dimineata, in Romania! http://www.mediasinfo.ro/......011/05/19/

| DianaSerban a răspuns:

Asa se zice...stiu doar ca zine in 2012 pe 23 decembrie ora 10 dimineata