| boooooring a întrebat:

E bine cum gandesc eu? "Stau cu o fata doar daca sunt indragostit de ea"

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ar trebui sa fii mai hotarat pe lucrul asta.Asa ti-l si impui.
E bine.

| ProjectJackpot a răspuns:

Stai unde? In pod? Sper ca nu fata din poza este "norocoasa". Nu de alta dar e spre binele tau.

| Ana a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| marrr a răspuns:

Da, este bine. Te felicit ca nu esti unul dintre cei ce stau cu o fata pentru ca n-au cu cine sau pentru ca e "buna". Nu te lasa influentat de altii.

| Maraaa a răspuns:

Si din prieteniewinking

| ilegale a răspuns:

Daaa! Daaa! Daaa! :X

| marcela290 a răspuns:

Da. dar trebuie sa stii ce poata sa faca cand nu este in prezenta ta. trebuie sa stii ce fel de fata e

| geoanarandi a răspuns:

Daaaa
esti cel mai tare daca faci asta
fetelor asa le place
sunt fanul tauwinking
fundita!

| deepindesire a răspuns:

Indragosteala vine si pe parcurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e o decizie cat se poate de corecta(asta daca, bineinteles, sentimentul este reciproc)winking.

| Stephanie_2959 a răspuns:

Normal ca e binebig grin ce intrebare