| Andrey11 a întrebat:

Elevii care nu au fost la scoala sunt obligatii sa ia temele de la ceilalti elevi?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Profesorii asa spun (obligatoriu nu e), problema e ca daca te intreaba de ce nu ai facut temele risti sa obtii o nota mica.

| blueangel99 a răspuns:

Normal!
Ce contează că nu ai fost la şcoală?
Dacă nu ţi le iei va fi mai rău pentru tine.
Eu am lipsit anul acesta, o dată(într-o luni, la primele două ore, că făcusem indigestie seara trecută.) şi totuşi mi-am luat temele. Mare brânză.

| DraGfirE a răspuns:

Da normal! Dar acum in zilele noastre cine mai cere.

| IMC90 a răspuns:

Evident. Daca eu nu ma duc la scarbici nu inseamna ca nu trebuie sa stiu ce se mai intampla pe acolo...

| Đϋffγ a răspuns:

Din pacate Daaa crying

| daηă a răspuns:

Sigur ca da.
Intr-o zi la scoala si i-am spus profesoarei ca nu am fost si mi-a dat un 4 rolling on the floor

| florentttina a răspuns:

Da

| TheBlackCrystal a răspuns:

Poi nici sa iti faci temele nu e obligatoriu dupa parerea meaadica daca eu nu vreau sa imi fac tema nu are voie sa zica nimeni nimic dar stiu ca asta e spre binele meu si eu o fac mereu.Poi sa zicea ma cada nu o iei de la alti colegi e ca si cum nu ai vrea sa iti faci teme. Intelegi ce vrei.BAFTA(*.*)

| BogdanAiud a răspuns:

Nu sunt obligati dar ai face bine sa le iei si temele si lectiile sa ti le scrii in caietewinking

| secrets a răspuns:

Bineinteles,asa cere orice profesor care respecta regulamentul. Funda?