| Kristu23 a întrebat:

Este vreo sansa sa ma mut din clasa/liceu in alt liceu chiar daca nu s-a terminat semestrul?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Da.nu conteaza daca s-a terminat semestrul sau nu.te poti muta linistit/linistita.

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

În general, da. Mai ales dacă ai pile.tongue
Succes!

| iEmonel a răspuns:

Daca primesti acordul de la ambele licee, dar in cazul tau trebuie sa ai un motiv foarte bun sa te poti muta.

| Tzutzik a răspuns:

Nu te poți muta,fratele meu a dorit să se mute la bacău din constanța și nu i-au permis,că nu s-a terminat semestrul, dar poate ție o să-ți meargă, el a dorit să facă fotbal la bacăusadsadsadsad

| BlackScorpion07 a răspuns:

Da! estebig grin, faci cerere la inspectoratbig grin

| mereverzi a răspuns:

Da normal ca poti.

| beatricelavinia a răspuns:

Da poti sa te muti