| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am primit inca factura de la ENGIE ( fostul GDF SUEZ ), dar luna de luna obisnuiesc sa imi verific totalul de plata ori in aplicatia mobila ENGIE, ori la telefon. Exista un numar la care poti suna si cu codul de client afli cat ai de platit inainte sa primesti factura. Numai ca luna asta imi apare pe minus. -98.68 lei. Ce inseamna cand este pe minus?

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

Inseamna ca nu ai de plata nimic. Acea suma cu minus ti se va scade din factura urmatoare.